Kontakt oss

Styret

Funksjon / Navn E-post / Telefon
Leder
Gisle Andre Berdal
Gab1975@live.no
90 20 16 31
Nestleder
Roger Haugan
roger.haugan@storvik.no
97 17 59 82
Styremedlem
Nils Olav Stokke
nils.olav.stokke@neanett.no
99 77 37 66
Styremedlem
Ottar H. Andersen
ottar.h.andersen86@hotmail.com
97 13 09 28
Styremedlem
Ingar Hansen
Ingar.hanssen81@gmail.com
97 71 60 08
1. varamedlem
Eli Haugum
eli@bonesvoll.no
92 21 92 40
2. varamedlem
Stian Aune
stian.aune@gmail.com
46 95 05 14

Valgkomite

Funksjon / Navn E-post / Telefon
Leder
Elisabeth Sveri
mesveri@online.no
95 83 49 81
Medlem
Leif Landrø
e-landro@online.no
95 13 12 65
Medlem
Rune Morten Myrhaug
rune.myrhaug@oppdal.com
48 01 69 77

Komiteer og utvalg

Utstilling

leder Kamilla Engen
komite Rune Morten Myrhaug
komite Gisle Andre Berdal

Sep. bandhundprøver

Prøveleder Jan Petter Løseth
NKK. Rep Jostein Strand
Kontaktperson, Styret Nils Olav Stokke

Sep. løshundprøver

Prøveleder Stian Aune
NKK. Rep Odd Joar Solbergløkk
Kontaktperson, Styret Stian Aune

Blodspor bevegelig

Prøveleder Ole Furu
Kontaktperson, Styret Gisle Andre Berdal
NKK. Rep Arve Olav Sæter

Fersk- og elgspor, bevegelig

Prøveleder Henning Dragmyrhaug
Kontaktperson, Styret Ingar Hansen
NKK. Rep Jon Kåre Flatberg

Prøver

Orkdalsprøven

Prøveleder Svenn Magnus Runde
NKK. Rep Even Sinnes
Prøvekomite Leif Landrø
Prøvekomite Tone Weflen
Prøvekomite Elisabeth Sveri

Selbuprøven

Treffleder Nils Olav Stokke
Prøvekomite Stig Alsethaug
Prøvekomite
Prøvekomite

Øksendaltreffet

Treffleder Svenn Magnus Runde
Prøvekomite Nils Haugan
Prøvekomite Kjetil Sæther
Prøvekomite Knut Olav Mellemseter
Prøvekomite Asgeir Rausand
Kontaktperson, Styret Roger Haugan

Samla blodsporprøve

Prøveleder Oddvar Størdal
Kontaktperson, Styret Gisle Andre Berdal
NKK. Rep Rune Morten Myrhaug

Gauldalsprøven

Prøveleder Ottar Holden Andersen
Prøvekomite Anne Jorunn Byggstøy
Prøvekomite Gisle Andre Berdal
Prøvekomite Odd Ivar Rønningsgrind
Dataansvarlig Stian Aune
Adresse for innbetalinger:
Sør-Trøndelag Elghundklubb
v/ Gisle Andre Berdal
Kontonummer: 4355 50 02999
Regnskapsfører: Bjørkan Regnskap AS